केन्द्रीय संस्करण

एमसीसी पारित गर्ने सरकारी तयारीप्रति मोहनबिक्रमको विरोध

person explore access_timeफागुन ६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाल कम्युस्टि पार्टी (मसाल) ले एमसीसीबारे विवाद भइरहेका बेला संसदबाट पारित गराउने सरकारी तयारीको विरोध गरेको छ । 

मंगलबार सो पार्टीका महामन्त्री मोहनविक्रम सिंहले विज्ञप्ति जारी गर्दै सरकारी तयारीको विरोध गरेका हुन् ।

 सिंहले एमसीसीबारे अहिले देशमा गम्भीर विवाद उठिरहेको भन्दै त्यो इण्डो प्यासिफिक रणनीतिको अंग भएको र उद्देश्य अमेरिकी साम्राज्यवादको सेवा गर्नु नै रहेको दावी गरेका छन् ।‘एमसीसीका विकास सम्बन्धी कार्यक्रमहरु खाली वाह्य र प्रकट रुपहरुमात्र हुन् । 

स्वयं अमेरिकाका उच्च अधिकारी र काठमाडौंस्थित अमेरिकी दुतावासले समेत त्यो इण्डो प्यासिफिक रणनीतिको अंग भएको कुरा सार्वजनिक गरिसकेका छन् । त्यो अवस्थामा त्यसलाई इण्डो प्यासिफिक रणनीतिको अंग नभएको भनेर चोख्याएर संसदद्वारा पारित गराउने सरकारको प्रयत्नलाई हाम्रो पार्टीले अत्यन्त आपत्तिजनक मान्दै त्यसको कडा शब्दमा विरोध गर्दछ’, विज्ञप्तिमा भनिएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...