केन्द्रीय संस्करण

भन्सार छली लुकाईछिपाई ल्याउँदै गरेको ६० लाखको सामान बरामद

person explore access_timeफागुन २, २०७६ chat_bubble_outline0

झापा । मेचीनगर नगरपालिका–१२ धाईजनस्थित सडकबाट भन्सार छली लुकाइछिपाई मे १ ज १८०७ नम्बरको बोलेरो पिकअप भ्यानमा ल्याउँदै गरेको विभिन्न सामानहरु बिहीबार बिहान प्रहरीले बरामद गरेको छ । विभिन्न कपडा र उक्त गाडी समेत गरी बरामद सामानको ६० लाख ३१ हजार १ सय  रुपैयाँ मूल्य पर्ने जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाले जनाएको छ ।

विशेष सूचनाको आधारमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाबाट खटिएको प्रहरीले उक्त भ्यानमा जाँच गर्ने क्रममा साडी, ब्लाउज, कृर्तासलवार, ढाका कपडा लगायतका फेन्सी सामान भन्सार छली लुकाइछिपाई ल्याउँदै गरेको अवस्थामा फेला पारी चालक समेतलाई नियन्त्रणमा लिएको हो । 

बरामद सामान र गाडीसहित चालकलाई आवश्यक कारवाहीको लागि क्षेत्रीय राजश्व कार्यालय ईटहरी सुनसरी पठाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय झापाले जनाएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...