केन्द्रीय संस्करण

एपीएफ र ब्रिगेडको बराबरी

person explore access_timeफागुन १, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । विभागीय टोली एपीएफ क्लब र ब्रिगेड ब्वाईज क्लबले सहिद स्मारक ‘ए’ डिभिजन लिग फुटबलमा बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका छन् । एन्फा कम्प्लेक्स मैदानमा बिहिबार भएको लिगको आफ्नो अन्तिम खेलमा एपीएफ र ब्रिगेडले १–१ गोलको बराबरी खेले ।

एपीएफका लागि आशिष लामाले सुरुवाती गोल गरेका थिए । आशिषले ४४औं मिनेटमा नविन लामाको पासमा हेडमार्फत गोल गरेका थिए । आशिष  लिगमा सर्वाधिक गोल गर्न खेलाडीको समेत शीर्ष स्थानमा छन् । आशिषले नौ गोल गरेका छन् ।

खेलको अन्तिममा सम्हालिन नसक्दा एपीएफले अंक बाँडेको हो । दोस्रो हाफको इन्जुरी समयमा ब्रिगेडका विजय गुरुङले गोल गर्दै खेललाई बराबरीमा सकेका थिए । सुरुवाती खेलमा कमजोर प्रदर्शन गरेको एपीएफ र ब्रिगेड दुई खेल अघिसम्म रेलिगेसनको चपेटामा देखिएका थिए । दुई खेलअघि दुवै टोलीले रेलिगेसन जोगाएका थिए ।

एपीएफका नविन लामा म्यान अफ दी म्याच भए । उनले १० हजार रुपैयाँ पुरस्कार पाए । जितसँगै १३ खेबाट ९ अंक बनाएको एपीएफ १२ औं स्थानमा रह्यो । समान नौ अंक बनाएको ब्रिगेडले १३औं स्थानमा रहँदै लिगको अन्त्य गर्यो । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.