केन्द्रीय संस्करण

वेस्ट इन्डिजका स्मिथले इपीएल खेल्ने

person explore access_timeमाघ ११, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । वेस्ट इन्डिजका अलराउन्डर ड्वेन स्मिथले नेपालको एभरेष्ट प्रिमियर लिग (इपिएल) खेल्ने भएका छन् । स्मिथले शरद भेषवाकर कप्तान रहेको भैरहवा ग्याडियटर्सबाट इपिएल खेल्ने निश्चित भएको भैरहवाले शनिबार प्रेस विज्ञप्तीमार्फत जानकारी दिएको छ । ३६ वर्षीय स्मिथलाई भैरहवाले आइकनिक खेलाडीको रुपमा अनुबन्ध गरेको हो । उनको पारिश्रम भने खुलाईएको छैन ।

स्मिथले पनि आफुले इपिएलमा भैरहवाबाट खेल्न लागेको सामाजिक सञ्चालमार्फत सार्वजनिक गरेका छन् । चौंथो संस्करणको इपीएल चैत १ देखि १५ गतेसम्म काठमाडौंमा हुनेछ । भैरहवाले यसअघिनै नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीका पूर्व प्रशिक्षक पुवुदु दासानायकेलाई प्रशिक्षकमा नियुक्त गरिसकेको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...