केन्द्रीय संस्करण

मार्टिन्सको गोलमा संकटा विजयी

person explore access_timeमाघ ११, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । सहिद स्मारक ‘ए’ डिभिजन लिग फुटबलमा संकटा क्लबले कठिन जित निकालेको छ । दशरथ रंगशालामा शनिबार भएको खेलमा संकटाले फ्रेन्ड्स क्लबलाई १–० गोलले हरायो ।

प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा संकटाको जितमा अजयी मार्टिन्सले निर्णायक गोल गरे । मार्टिन्सले ६४औं मिनेटमा गरेको गोल संकटाको जितमा प्रयाप्त बन्यो । मार्टिन्सले सुवास गुरुङको कर्नर पासमा हेड गोल गरेका थिए । संकटाले पहिलो र दोस्रो हाफमा पनि थप गोलको अवसर बनाएको थियो ।

संकटाको थप प्रयासलाई फ्रेन्ड्सका गोलरक्षक देव लिम्बुले विफल पारिदिएका थिए । संकटाका लक्ष्मण रुचाल म्यान अफ दी म्याच भए । उनले १० हजार रुपैयाँ पुरस्कार पाए । जितसँगै आठ खेलबाट १२ अंक बनाएको संकटा सातौं स्थानमा छ । आठ अंक बनाएको फ्रेन्ड्स ११औं स्थानमा छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...