केन्द्रीय संस्करण

एन्फा अध्यक्ष मिलनमाथि हातपात गर्ने मनाङेमाथि कारबाही गर्न काँग्रेस संसदीय दल गण्डकीको माग

person explore access_timeमाघ ९, २०७६ chat_bubble_outline0

पोखरा । काँग्रेस संसदीय दलले अखिल नेपाल फुटबल संघ कास्कीका अध्यक्ष मिलन गुरुङमाथि हातपात गर्ने प्रदेशसभा सदस्य दीपक मनाङेलाई न्यायोचित कारबाही गर्न माग गरेको छ । संसदीय दलको बिहीबार बसेको बैठकले अध्यक्ष मिलनलाई हातपात गर्नेमाथि कारबाही नभए सदनमा आन्दोलन गर्ने समेत चेतावनी दिएको छ । 

‘मुख्यमन्त्री कप उद्घाटन कार्यक्रम अघि एन्फाका कास्की अध्यक्षमाथि गरिएको हातपात निन्दनीय छ,’ काँग्रेस संसदीय दल गण्डकीका उपनेता मेखलाल श्रेष्ठले भने, ‘हातपात गर्नेमाथि न्यायसंगत कारबाही गरिनुपर्छ ।’
अध्यक्ष गुरुङमाथि हातपात गरेका प्रदेशसभा सदस्य दीपक मनाङेलाई प्रहरीले आजै नियन्त्रणमा लिइसकेको छ । 

यस्तै, उपनेता श्रेष्ठले निर्वाचन पूर्वाधार बजेट बाँडफाँड गर्दा प्रतिपक्षलाई कुनै भेद्भाव नगरि बजेट विनियोजन गर्ने विषयमा भएको सहमति पनि अक्षरशः कार्यान्वयन गर्नुपर्ने बैठकले निर्णय गरेको बताए । आफूहरुको माग कार्यान्वयन नभए सदन अबरुद्ध गर्ने समेत उनले चेतावनी दिएका छन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...