केन्द्रीय संस्करण

स्कारपियो चढेर लुटपाटमा आएका लुटेरा समूहमध्ये एक जना पक्राउ

person explore access_timeमाघ ८, २०७६ chat_bubble_outline0

सिरहा । सिरहाको गोलबजार नगरपालिका–४ का प्रदिप साहको घरमा लुटपाट गर्न खोज्ने एक भारतीयलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । बुधबार विहान करिव ६ बजे घरको बाहिरी गेट खोलेर निस्कन खोज्दा ६÷७ जनाको समूहमा आएका लुटेराहरु घरभित्र पसेर लुटपाट मच्चाउन थालेका थिए ।

तीमध्ये भारत, बिहारको मुधवनी जिल्ला, बाबुवरही थाना, बौसीग्राम पञ्चायतका २१ वर्षीय सन्तोष मण्डल धानुकलाई पक्राउ गरिएको हो । साह घरबाट बाहिर निस्कन खोज्ने बित्तिकै सबै लुटेराहरु घरभित्र पस्दै कोही कुटपिट गर्ने र कोही घरभित्र पसेर दराजहरु खोल्न थालेका थिए ।

साहका परिवारले हल्ला मच्चाएपछि स्थानीय जम्मा भएका थिए । गाउँलेहरु आउन थालेपछि केही लुटेरा स्कारपियो चढेर भागेका थिए । भाग्ने क्रममा एक जनालाई प्रदिप साहले स्थानीयको सहयोगमा नियन्त्रणमा लिई प्रहरीलाई बुझाएका छन् ।

लुटेराको आक्रमणबाट साहको शरीरमा चोट लागेको छ । घटनाको जानकारी पाउनासाथ पुगेको प्रहरीले घटनामा संलग्न एक लुटेरालाई नियन्त्रणमा लिइएको जनाएको छ । बाँकीको खोजीकार्य भईरहेको इलाका प्रहरी कार्यालय गोलबजारका प्रमुख इन्सपेक्टर जनक पुरीले जानकारी दिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...