केन्द्रीय संस्करण

पुलिस सेमिफाइनलमा प्रवेश

person explore access_timeमाघ ६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाल पुलिस क्लब पाँचौं आरबीबी एनभीए राष्ट्रिय क्लब महिला तथा पुरुष भलिबल च्याम्पियनसिप अन्तर्गत महिलातर्फको सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । सोमबार भएको खेलमा पुलिसल ढोरपाटन स्पोर्ट्स क्लबलाई ३–० को सोझो सेटमा हरायो ।

पुलिसल २५–५, २५–१५, २५–८ को जित निकाल्यो । महिलातर्फको अर्को खेलमा समूहगत चरणबाट बाहिरिएको भरतपुर मेट्रो खेलकुद परिषद्ले जाउलाखेल भलिबल ट्रेनिङ सेन्टरलाई ३–० को सेटमा हरायो । भरतपुर मेट्रोले २५–८, २५–९, २५–१५ को जित निकालेको थियो ।

पुरुषतर्फ त्रिभुवन आर्मी क्लब समूह ‘ए’बाट विजेता बन्दै क्वार्टरफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । आर्मी नयाँबजार सामाजिक युवा क्लबलाई ३–० को सोझो सेटमा हरायो । आर्मीले २५–१५, २५–१७, २५–१७ को जित दत्र्ता गरेको थियो । 

आर्मीसँग पराजित भए पनि नयाँबजार समूह उपविजेताको रूपमा क्वार्टरफाइनलमा पुगेको छ । समूह ‘ए’बाट आरजी भलिबल ग्रुप बाहिरिएको छ । समूह ‘बी’ को अर्को खेलमा बुलबुले रारा क्लबले जाउलाखेललाई ३–० को सोझो सेटमा पराजित गर्यो । राराले २५–१५, २५–२१, २५–१० को जित निकालेको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...