केन्द्रीय संस्करण

शीर्षस्थान कब्जा गर्ने आर्मीको सपना अधुरै

person explore access_timeपुस २९, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । सहिद स्मारक ‘ए’ डिभिजन लिग फुटबलको शीर्ष स्थान कब्जा गर्ने त्रिभुवन आर्मी क्लबको  सपना अधुरै रहेको छ । लिगको उपाधि दाबेदार आर्मी दशरथ रंगशालामा मंगलबार भएको खेलमा संकटासँग १–१ गोलको बराबरीमा रोकियो । आर्मीले सुरुवाती अग्रता लिएरपनि बराबरीमा चित्त बुझाको हो । पहिलो हाफमा लिएको अग्रता जोगाउन नसक्दा १० खेलाडीमा सिमित बनेको आर्मी संकटासँग अंक बाँड्न बाध्य बन्यो ।

२९ औं मिनेटमा नवयुग श्रेष्ठले गोल गर्दै आर्मीलाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए । दिनेश हेम्जनले क्रसमा उनले उत्कृष्ट हेड गोल गरेका थिए । जारी लिगमा नवयुगको यो दोस्रो गोल हो । ५२ औं मिनेटमा आर्मी १० खेलाडीमा समेटियो । युद्ध शाही दोहोरो पहँेलो (रातो) कार्ड पाउँदै बाहिरिएका थिए ।

संकटाले लगतै त्यसको फाइदा उठायो । संकटाले ५५ औं मिनेटमा पेनाल्टीमार्फत बराबरी गोल फर्काएको थियो । संकटाका लागि अमित तामाङले बराबरी गोल गरे । डिबक्सभित्र आर्मीका सुमन लामाले ह्यान्ड गरेपछि संकटाले पेनाल्टीको मौका पाएको थियो । आर्मीका जर्ज प्रिन्स कार्की म्यान अफ दी म्याच भए । उनले १० हजार रुपैयाँ पुरस्कार पाए ।

बराबरीसँगै आर्मीले ६ खेलबाट १३ अंक बनाएको आर्मी दोस्रो स्थानमा छ । समान खेलबाट आठ अंक बनाएको संकटा आठौं स्थानमा छ । यस खेल जितेको भए आर्मीलाई दुई अंकको अग्रतासहित शीर्ष स्थानमा रहने मौका थियो । शीर्ष स्थानमा रहेको मच्छिन्द्रको पनि १३ अंक छ । मच्छिन्द्र गोल अन्तरका आधारमा अगाडि छ । 

आर्मीको बराबरीले शीर्ष टोली मच्छिन्द्र, १२ अंकसहित दोस्रो स्थानमा रहेको मनाङ र १० अंक सहित तेस्रो स्थानमा रहेको थ्रीस्टार क्लबलाई फाइदा पुगेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.