केन्द्रीय संस्करण

सेरेनाले तोडिन् उपाधिको खडेरी

person explore access_timeपुस २८, २०७६ chat_bubble_outline0

अमेरिकी टेनिस सुन्दरी सेरेना विलियम्सले तीन बर्षपछि उपाधि जितेकी छन् । छोरी जन्मिएपछि उपाधि विहिन बन्दै आएकी ३८ बर्षीया सेरेनाले आइतबार अक्ल्यान्ड क्लासिक टेनिसको उपाधि जितिन् । 

पूर्व विश्वनम्बर एक सेरेनाले सन् २०१७ पछि पहिलो पटक उपाधिको खडेरी तोडेकी हुन् । फाइनलमा उनले अमेरिकाकै जेसिका पेगुलालाई २–० को सोझो सेटमा हराइन् । सेरेनाले ६–३, ६–४ को सहज जित निकालेकी थिइन् । २३ पटक ग्रान्डस्लाम विजेता सेरेनाको यो ७३औं डब्लुटीए उपाधि हो । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.