केन्द्रीय संस्करण

नेयमारले दुई गोल गरेपनि पीएसजी बराबरीमा रोकियो

person explore access_timeपुस २८, २०७६ chat_bubble_outline0

नेयमारले दुई गोल गरेपनि साविक विजेता पेरिस सेन्ट जर्मन (पीएसजी) फ्रेन्च लिग वान फुटबलमा मोनाकोसँग बराबरीमा रोकिएको छ । घरेलु मैदानमा आइतबार राति भएको खेलमा पीएसजी मोनाकोसँग ३–३ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेको हो । प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा पीएसजीका लागि नेयमारले दुई गोल गरे । पीएसजीले अर्को गोल मोनाकोबाट उपहार पाएको थियो । मोनाकोका गिल्सन मार्टिन्स, विसाम विन यडर र इस्लाम स्लिमानीले गोल गरे ।

नेयमारले खेलको तेस्रो मिनेटमै खाता खोलेका थिए । साँतौ मिनेटमा मोनाकोटा गिल्सनले गोल गर्दै खेललाई बराबरीमा ल्याए । १३औं मिनेटमा विसाम विन यडरले गोल गर्दै मोनाकोलाई अगाडी बढाए । २४औं मिनेटमा फोडे बालोको प्रहार आत्मघाती गोलमा परिणत भएपछि खेल पुनः बराबरी भयो । 

४२औं मिनेटमा नेयमारले पेनाल्टीमा गोल गर्दै पीएसजीलाई अगाडी बढाए । ७०औं मिनेटमा मोनाकोका इस्लाम स्लिमानीले गोल गर्दै खेललाई बराबरीमा ल्याए । त्यसपछि दुवै टोलीले गोल गर्न नसक्दा खेल बराबरीमा सकियो । बराबरीसँगै शीर्ष स्थानमा रहेको पीएसजीले १९ खेलबाट ४६ अंक बनाएको छ । २९ अंक बनाएको मोनाको आठौं स्थानमा छ । दोस्रो स्थानमा रहेको मार्सेलीको ४१ अंक छ । मार्लेलीले एक खेल बढी खेलेको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.