केन्द्रीय संस्करण

शुरु भयो भ्रमण वर्षको रमझम (फोटोफिचर)

person explore access_timeपुस १६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । अङ्ग्रेजी नयाँ वर्षको शुरुवातसँगै ‘नेपाल भ्रमण वर्ष २०२०’ को रौनक शुरु भएको छ । सरकारले सन् २०२० मा २० लाख पर्यटक भित्र्याउने उद्देश्यले आजबाट ‘नेपाल भ्रमण वर्ष २०२० को’ औपचारिक उद्घाटन गर्न लागेको हो ।

यसलाई राष्ट्रिय महोत्सवकै रुपमा मनाउने गरी आवश्यक तयारी गरिएको छ । औपचारिक उद्घाटनअघि राजधानीमा -यालीको आयोजना गरिएको छ ।

त्रिपुरेश्वरस्थित दशरथ रंगशालाबाट राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले उद्घाटन र प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सम्बोधन गर्ने उक्त कार्यक्रमका लागि विभिन्न स्थानबाट विभिन्न संघ संस्था तथा समुदायले निकालेको झाकीसहितका -याली रंगशाला प्रवेश गरेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.