केन्द्रीय संस्करण

वेस्ट इन्डिजसँग घरमै हार्यो भारत

person explore access_timeमंसिर ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

सिमरोन हेटमायर र साइ होपले उत्कृष्ट शतक प्रहार गरेपछि तीन ओडीआई सिरिज अन्तर्गत पहिलो खेलमा वेस्ट इन्डिजले भारतलाई आठ विकेटले पराजित गरेको छ ।

चेन्नईमा आइतबार राति भएको खेलमा भारतले दिएको दुई सय ८८ रनको विजयी लक्ष्य पछ्याएको वेस्ट इन्डिजले ४७.५ ओभरमा दुई विकेट गुमाउँदै लक्ष्य भेट्टाएको थियो । भारतलाई हराउन वेस्ट इन्डिजका साइ होप र सिमरोन हेटमायरले सानदार शतक बनाए ।

 ओडीआई करियरको पाँचौ शतक बनाएका हेटमायरले एक सय ३९ रन बनाए । ओपनर साइ होपले अविजित एक सय दुई रन बनाए । होपको यो ओडीआईमा आठौं शतक हो । निकोलस पुरनले अविजित २९ रन बनाएका थिए । भारतका दीपक चाहार र मोहम्मद शामीले एक एक विकेट लिए ।

यसअघि टस हारेर पहिले ब्याटिङ गरेको भारतले निर्धारित ५० ओभरमा आठ विकेटको क्षतिमा दुई सय ८७ रन बनाएको थियो । भारतका विकेटकीपर ऋषभ पन्तले ७१ र श्रेयस ऐरले ७० रन बनाए । केदार जाधवले ४०, रोहित शर्माले ३६ र रविन्द्र जडेजाले २१ रन बनाए ।

वेस्ट इन्डिजका शेल्डन कट्रेल, किमो पल र अल्जारी जोशेफले दुई दुई विकेट लिए । काइरोन पोलार्डले एक विकेट हात पारे । दोस्रो ओडीआई बुधबार हुनेछ । यसअघि तीन टी–२० सिरिज भारतले २–१ ले जितेको थियो ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.