केन्द्रीय संस्करण

चिकित्सक संघको नयाँ नेतृत्वका लागि कम्युनिस्ट र काँग्रेसको भिडन्त, खडा भए २ प्यानल

person explore access_timeमंसिर २८, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाल चिकित्सक संघको नयाँ नेतृत्वको लागि २ प्यानल खडा भएको छ । शनिबार कार्यसमिति उम्मेदवारी मनोनयन पत्र दर्ता गराउने अन्तिम दिन प्रजातान्त्रिक समूह र प्रगतिशील समूह बनेर नाम दर्ता भएको छ । 

शनिबार प्रजातान्त्रिक समूहबाट अध्यक्ष पदमा डा.लोचन कार्कीले उम्मेदवारी दिएका छन् भने प्रगतिशील समुहबाट पुष्पमणि खरालले उम्मेदवारी दर्ता गराएका छन् । निर्वाचन समितिले मनोनयन पत्र दर्ता गर्न शनिबार १ बजेसम्मको समय दिइएको थियो ।

अध्यक्ष सँगै महासचिवमा चार जनाको उम्मेदवारी परेको छ । महासचिवमा डा. बद्री रिजाल, डा.अजयकुमार मिश्र, डा. दिपेन्द्र पाण्डे र डा. मधुर बस्नेतले मनोनयन पत्र दर्ता गराएका हुन् । 

केन्द्रीय कार्यकारिणी समितिका लागि अध्यक्ष, वरिष्ठ उपाध्यक्ष, महासचिव कोषाध्यक्ष तथा सदस्यमा ३१ जनाले मनोनयन पत्र दर्ता गरएको नेपाल चिकित्सक संघका केन्द्रीय सदस्य डा. विश्व राज दवाडीले जानकारी दिए ।

नेपाल चिकित्सक संघको निर्वाचन चरणबद्ध रुपमा माघ ४ र ५ गते जिल्लाहरुमा १७ देखि २१ गतेसम्म केन्द्र हुने कार्यतालिका रहेको निर्वाचन अधिकृत डा. युविन यादवले जानकारी दिए । निर्वाचन समितिले मंसिर ३० गते उम्मेदवारहरुको अन्तिम नामावली प्रकाशित गर्नेछ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.