केन्द्रीय संस्करण

प्रतिभालाई माल्दिभ्समा अवसर

person explore access_timeमंसिर २६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपालकी नम्बर एक महिला भलिबल खेलाडी प्रतिभा मालीले माल्दिभ्समा भलिबल लिग खेल्ने भएकी छन् । प्रतिभा माल्दिभ्सको पुलिस क्लबबाट लिग खेल्न बिहिबारनै माल्दिभ्स प्रस्थान गरेकी छन् । उनलाई माल्दिभ्सको अन्य तीन क्लबबाट खेल्ने प्रस्ताव आएपनि त्यहाँको पुलिस क्लब उनको रोजाईमा परेको हो । न्यु डायमन्डबाट घरेलु प्रतियोगिता खेल्दै आएकी प्रतिभाले माल्दिभ्स राष्ट्रिय टोलीकी कप्तान जुझानको विशेष अनुरोधमा त्यहाँको पुलिस क्लबबाट लिग खेल्न लागेको जानकारी न्यु डायमन्डका प्रशिक्षक कुमार राईले बताए ।

नेपाली राष्ट्रिय टोलीकी अलरान्डर प्रतिभाको उत्कृष्ट प्रदर्शनमा नेपालले हालै सम्पन्न १३ औं दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) मा ऐतिहासिक रजत जितेको थियो । स्वर्णको लागि भएको फाइनल भिडन्तमा नेपाल भारतसँग ३–२ को सेटमा पराजित भएको थियो । प्रतिभाले माल्दिभ्समा लिग खेल्दा २५ सय अमेरिकी डलर पाउने बताइएको छ । उनले यसअघि पनि दुई पटक माल्दिभ्सको लिग खेलिसकेकी छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.