केन्द्रीय संस्करण

मिडियामाथि खनिए प्रधानमन्त्री ओलीका सल्लाहकार

person explore access_timeमंसिर २३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीका प्रेस सल्लाहकार सूर्य थापाले प्रधानमन्त्रीको स्वास्थ्यअवस्थाबारे मिडियाहरुले अतिरञ्जना फैलाएको आरोप लगाएका छन् । प्रधानमन्त्री ओलीको स्वास्थ्यवस्थाबारे आज एक पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरी सल्लाहकार थापाले सो आरोप लगाएका हुन् ।

थापाले मिडिया हाउसका सम्पादकहरुले समेत संवेदनशीलतालाई बुझ्न नसकेको बताउँदै उनीहरुले अतिरञ्जना गरेर लेख्ने गरेको आरोप लगाए । उनले प्रधानमन्त्री ओलीलाई अस्पताल भर्ना गर्दा मिडियाहरुले अतिरञ्जना फैलाएको घटनाबारे स्मरण गर्दै यसमा डाक्टरहरुलाई दोष दिने ठाउँ नभएको स्पष्ट पारे ।

उनले भने, ‘पछिल्लो घटनामा डाक्टरलाई दोष दिने ठाउँ छैन । अस्पताल पुर्याउन भने केही ढिलो भएकै हो । समयमै समस्या पहिचान नभएको हो ।’

उनले आगामी दिनमा भने अहिले जसरी प्रधानमन्त्रीको स्वास्थ्यको सम्बन्धमा गलत हल्ला नफैलिने विश्वास व्यक्त गरे । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.