केन्द्रीय संस्करण

कुस्तीमा नेपाललाई एक रजत र ३ वटा काँस्य

person explore access_timeमंसिर २०, २०७६ chat_bubble_outline0

जनकपुर । १३ औं दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) अन्तर्गतको जनकपुरमा भएका विभिन्न ४ तौलको कुस्तीमा भारतले ४ स्वर्ण पदक जितेको छ ।  महिला तर्फ ५० केजीमा भारतकी शितलले पहिलो स्थान हासिल गरेर स्वर्ण पदक जितेकी छिन् । जसमा श्रिलंकाकी निरोसानीले रजत र नेपालकी मनिषाले कास्य पदक जितेकी छिन् । 

त्यस्तै महिला तर्फ ५३ केजी तौलमा भारतकी पिन्कीले स्वर्ण, नेपालकी सवांगीले रजत र श्रीलंकाकी समिकाले कास्य पदक जितेकी छिन् ।त्यस्तै पुरुष तर्फ ५७ केजी तौल तर्फ भारतका राहुलले स्वर्ण, श्रीलंकाका कथोरनगानाले रजत र नेपालका नरेश प्रसाद यादवले कास्य पदक जितेका छन् ।

त्यस्तै पुरुष तर्फ नै ६५ केजी तौलमा भारतका अमितले स्वर्ण, श्रीलंकाका चमाराले रजत र नेपालका सरोज यादवले कास्य पदक जितेका छन् । आज भएको खेलमा नेपालले एउटा रजत र तिनवटा कास्य पदक हासिल गरेका छ भने भारतले चारवटै स्वर्ण पदक जितेका छन् भने बांगलादेशले एउटा पनि पदक जितेको छैन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.