केन्द्रीय संस्करण

ऋतिक रोशनले सेयर गरे आफ्नो मुटुको फोटोः भावुक मेसेजमा लेखे, ‘साँच्चै... हामी कति कमजोर छौं’

person explore access_timeमंसिर १७, २०७६ chat_bubble_outline0

बलिउड अभिनेता ऋतिक रोशनले सोमबार अबेर राती इन्स्टाग्राममा आफ्नो मुटुको फोटो सेयर गर्दै एक भावुक मेसेज लेखेका छन् । उनले लेखे, ‘मेरो मुटुको आकार । साँच्चै...हामी सबै कति कमजोर छौं । हामीले जीवनको आधा समय यत्तिकै खर्च नगरिकनै हरेक समय सबैलाई प्रेम गर्ने कोसिस गर्न सकिएको भए । हामी कति सजिलै बिर्सन्छौं कि हामी सबै एकै हौं र प्रेमका लागि बनेका छौं ।’

प्रशंसकले लेखेः प्रेरणादायक

१२ घण्टाभित्र ऋतिकको यो फोटोलाई करिब ९ लाख व्यक्तिले लाइक गरेका छन् । कतिले यसमा प्रतिक्रिया पनि दिएका छन् । एकजनाले कमेन्ट बक्समा लेखेका छन्, ‘मुटु स्वस्थ देखिएको छ ।’ अर्का एक प्रशंसकले लेखे, ‘प्रेरणादायक’ । यस्तै, अर्का एकले लेखेका छन्, ‘तपाईंको सुन्दरता तपाईंभित्र र तपाईंको अनुसन्धानमा देखिन्छ । तपाईं सधैं मेरो प्रिय हुनुहुन्छ । कृष द हिरो ।’

कामको कुरा गर्ने हो भने सन् २०१९ मा ऋतिक दुई फिल्म ‘सुपर ३०’ र ‘वार’ मा देखिए । दुबै फिल्म बक्स अफिसमा सुपरहिट भए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.