केन्द्रीय संस्करण

दाङमा ‘पर्खि बसे फर्की आउनेछु’ को मुहूर्त

person explore access_timeमंसिर १६, २०७६ chat_bubble_outline0

दाङ । फिल्म ‘पर्खि बसे फर्की आउनेछु’ को शुभ–मुहूर्त गरिएको छ । सोमबार तुलसीपुरमा आयोजित एक कार्यक्रममा फिल्मको मुहूर्त गरिएको हो । पूर्वमन्त्री दीपक गिरीको प्रमुख आतिथ्यता रहेको मुहूर्त कार्यक्रममा फिल्मको कलाकार तथा निर्माण युनिटको समेत उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रममा कलाकार प्रेम परियार, समिक्षा बस्नेत र देवसागरले मुहूर्त शर्ट दिएका थिए । मुर्हूतसँगै फिल्मको छायाँकन पनि सुरु भएको निर्माण युनिटले जानकारी दिएको छ ।

रोशनकुमार थापा प्रस्तुतकर्ता रहेको फिल्मको खेमराज बिक कार्यकारी निर्माता हुन् । यमकान्त भण्डारी निर्माता र एकराज थापा सहनिर्माता रहेको फिल्म लभस्टोरी जनरामा निर्माण हुन लागेको हो । फिल्ममा प्रेम परियार, समिक्षा बस्नेत र देव सागर, पदम तामाङ, सुशील गौतम, सुशील पोखरेल, दीपक थापा, शुभम् गौतम, डा.लोकराज पराजुली, हेमराज बिसी लगायतका कलाकारको अभिनय रहनेछ । 

एउटी अपाङ केटीको टिन एज उमेरमा हुने रहर र जीवन संघर्षको कथा फिल्मले समेट्न लागेको हो । कविराज गहतराज, रामजी लामिछाने, राजकुमार वैश्य र राजन महर्जनको कोरियोग्राफी रहने फिल्ममा एलिस कार्की, कृष्ण भारद्वाज र कर्साङ्ग लामाको संगीत रहनेछ ।

गायक समेत रहेका प्रेम परियारले कार्यक्रममा फिल्म अभिनय रुचिको विषय भएकोले अभिनय गर्न लागेको बताए । फिल्मका निर्देशक राजबहादुर साने हुन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.