केन्द्रीय संस्करण

‘फेसअफ प्लस टु’ ले देखाए ट्यालेन्ट

person explore access_timeमंसिर १६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । किशोर र किशोरीहरु सहभागी सौदर्य प्रतियोगिता ‘फेसअफ प्लस टु २०१९’का प्रतियोगिले आ–आफ्नो ट्यालेन्ट देखाएका छन् । ‘ट्यालेन्ट’ उपाधिका लागि उनीहरुले आफुमा रहेको गायन, नृत्य, बक्तित्वकला लगायतका विषयमा ट्यालेन्ट देखाएका हुन् । 

सुनौलो संसार म्यानेजमेन्टद्वारा आयोजित ‘फेसअफ प्लस टु’ ग्रेस इन्टरनेशनले किशोर तथा किशोरीका सौन्दर्य तथा प्रतिभा निखार्ने उदेश्यले आयोजना गरेको हो । प्रतियोगितामा किशोर तर्फ १८ जना र किशोरी तर्फ १४ प्रतियोगी रहेका छन् । 

प्रतियोगिताको ट्यालेन्ट राउण्डको निर्णायकमा अजयसिंह ठकुरी, प्रिया रानी लामा, महेश ज्ञवाली र छिरिङ शेर्पा रहेका थिए । प्रतियोगिताको अन्तिमस्पर्धा मंसिर २३ गते नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानमा आयोजना हुने आयोक संस्थामा निर्देशक नारायण थापाले बताए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.