केन्द्रीय संस्करण

रोनाल्डोको गोलमा युभेन्ट्सको बराबरी

person explore access_timeमंसिर १६, २०७६ chat_bubble_outline0

सुपरस्टार क्रिस्टियानो रोनाल्डोले गोलगर्दै साविक विजेता युभेन्ट्सलाई इटालियन सिरी ‘ए’ फुटबलमा सम्भावित हारबाट जोगाएका छन् । घरेलु मैदानमा आइतबार राति भएको खेलमा युभेन्ट्स ससौलोसँग २–२ गोलको बराबरीमा रोकिएको हो ।

खेलमा सुरुवाती अग्रता युभेन्ट्सले लिएको थियो । युभेन्ट्सका लागि लियोनार्दो बोनुचीले पहिलो गोल गरे । ससौलोका जेरीमी बोगाले २२औं मिनेटमा गोल गर्दै खेललाई बराबरीमा ल्याएका थिए । ४७ औं मिनेटमा फ्रान्सिस्को कापुटोले गोल गरेपछि ससौलो अगाडी बढ्यो । त्यसपछि ६८औं मिनेटमा । क्रिस्टियानो रोनाल्डोले पेनाल्टीमा गोल गर्दै खेललाई बराबरमिा ल्याएका थिए ।

यस बराबरीले युभेन्ट्सको शीर्ष स्थान गुमेको छ । १४ खेलबाट ३६ अंक बनाएको युभेन्ट्स दोस्रो स्थानमा छ । १४ अंक बनाएको ससौलो १४औं नै स्थानमा छ । आइतबार रातिनै भएको अर्को खेलमा स्पाललाई २–१ गोलले हराउँदै इन्टर मिलान शीर्ष स्थानमा उक्लिएको छ ।

घरेलु मैदानमा इन्टरलाई जिताउन दुवै गोल लौटारो मार्टिनेजले गरे । लौटारोले १६औं र ४१औं मिनेटमा गोल गरेका थिए । स्पालका लागि माटिया भालोटीले ५०औं मिनेटमा एक गोल फर्काएका थिए । जितसँगै इन्टरले १४ खेलबाट ३७ अंक बनाएको छ । नौ अंक बनाएको स्पाल रेलिगेसनको मारमा छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.