केन्द्रीय संस्करण

मेस्सीको निर्णायक गोलसँगै बार्सिलोना शीर्ष स्थानमा

person explore access_timeमंसिर १६, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । लियोनल मेस्सीले निर्णायक गोल गरेपछि साविक विजेता बार्सिलोना स्पेनिस ला लिगा फुटबलको शीर्ष स्थानमा उक्लिएको छ । आइतबार राति भएको खेलमा बार्सिलोनाले बलियो प्रतिद्वन्द्वी एथ्लेटिकोे म्याड्रिडलाई १–० गोलले हरायो ।

एथ्लेटिकोेको मैदानमा भएको खेलमा बार्सिलोनाका लागि कप्तान लियोनल मेस्सीले निर्णायक गोल गरे । मेस्सीले ८६औं मिनेटमा लुइस स्वारेजको पासमा गोल गरेका थिए । जितसँगै बार्सिलोनाले १४ खेलबाट ३१ अंक बनाएको छ । छैटौँ स्थानमा रहेको एथ्लेटिकोे २५ अंक छ ।

दोस्रो स्थानमा रहेको रियल म्याड्रिडको पनि ३१ अंक छ । रियल गोल अन्तरका आधारमा पछि परेको हो । आइतबार रातिनै भएको अन्य खेलमा लेगानेसलाई १–० गोलले हराउँदै सेभिल्ला तेस्रो स्थानमा उक्लिएको छ ।

सेभिल्लाको जितमा डियगो कार्लोसले ६३औं मिनेटमा निर्णायक गोल गरेका थिए । जितसँगै सेभिल्लाले ३० अंक बनाएको छ । ६ अंकमा सिमिति लेगानेस तालिकाको अन्तिममा छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.