केन्द्रीय संस्करण

डिम्पल कपाडियाकी आमाको निधन, केही दिन अघि मनाएकी थिइन् ८० औं जन्मदिन

person explore access_timeमंसिर १५, २०७६ chat_bubble_outline0

बलिउड नायिका डिम्पल कपाडियाकी आमा बेट्टी कपाडियाको शनिबार अबेर राती निधन भएको छ । उनी पछिल्लो केही दिनअघि बिरामी थिइन् त्यसपछि उनलाई हिन्दुजा अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो । उनले केही दिन अघि मात्रै आफ्नो ८० औं जन्मदिन मनाएकी थिइन् ।

रिपोर्टका अनुसार डिम्पलकी आमा बेट्टीलाई सास फेर्न समस्या थियो । केही दिन अघि डिम्पलले पनि आमाको खराब स्वास्थ्य बारे जानकारी दिएकी थिइन् । डिम्पल र उनकी छोरी ट्वींकल खन्नालाई थुप्रै पटक अस्पताल गइरहेको भेटिएको थियो जसका कारण डिम्पलको स्वास्थ्य खराब भएको हो कि भनेर अनुमान गरिएको थियो । यसमाथि स्पष्टिकरण दिँदै डिम्पलले आमाको स्वास्थ्यबारे जानकारी दिएकी थिइन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.