केन्द्रीय संस्करण

सागमा नेपाल र भारत फरक समूहमा

person explore access_timeमंसिर ६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । १३ औं दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) अन्तर्गत पुरुष फुटबलमा नेपाल समूह ‘ए’ मा परेको छ । अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) ले शुक्रबार समूह विभाजन र खेल तालिका सार्वजनिक गरेको हो । तालिकाअनुसार नेपालको समूहमा बंगलादेश र भुटान रहेका छन् । नेपालले बंगलादेशसँग खेल्दै सागको सुरुवात गर्नेछ ।

नेपाल र बंगलादेशबीचको खेल डिसेम्बर १ तारिमा हुनेछ । नेपालले समूहको दोस्रो खेल डिसेम्बर ५ तारिख भुटानसँग खेल्नेछ । समूह ‘बी’ मा भारत, श्रीलंका र माल्दिभ्स रहेका छन् । समूहका शीर्ष दुई टोली सेमिफाइनलमा प्रवेश गर्नेछन् । नेपाल पुरुष फुटबलको साविक विजेता हो । गुवाहाटीमा भएको १२औं सागको फाइनलमा नेपालले भारतलाई हराउँदै स्वर्ण जिनतेको थियो । 

महिलामा चार टोली मात्र 
१३औं दक्षिण एसियाली खेलकुद प्रतियोगिता (साग) को महिला फुटबलमा चार देशले मात्र भाग लिने भएका छन् । एन्फाले सुक्रबार खेल तालिका सार्वजनिक गरेको छ । तालिका अनुसार नेपालले पहिलो खेल डिसेम्बर ३ मा श्रीलंका, डिसेम्बर ५ मा माल्दिभ्स । डिसेम्बर ७ मा भारतसँग खेल्नेछ । राउन्ड रोविन लिगका आधारमा खेलाईने खेलमा शीर्ष दुई टोली उपाधिका लागि भिड्नेछन् । महिला फुटबल पोखरामा हुनेछ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.