केन्द्रीय संस्करण

सनवे इन्टरनेशनलको दीक्षान्तः  ३५ जना दीक्षित

person explore access_timeमंसिर ५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । सनवे इन्टरनेशनल बिजनेस स्कुलले आफ्नो दीक्षान्त समारोह मनाएको छ । विहीबार सोल्टी क्राउन प्लाजामा एक कार्यक्रमकाबीच उक्त स्कुलले दीक्षान्त समारोह मनाएको हो ।

मास्टर अफ बिजनेस एडमिनिस्ट्रेशनका लागि कुल स्नातकका ३५  जनालाई यस वर्ष डिग्री प्रदान गरिएको संस्थाले जनाएको छ । 

इन्फ्रास्ट्रक्चर युनिभर्सिटी मलेसियास्थित क्वालालम्पुरको सम्बन्धन प्राप्त गरेको सनवे इन्टरनेशनल बिजनेस स्कूललाई  त्रिभुवन युनिभर्सिटीले स्वीकृति दिएको छ ।

 इन्फ्रास्ट्रक्चर युनिभर्सिटी क्वालालंपुरको रजिस्ट्रार अब्दुल रहमान बिन जकारिया पनि समारोहमा उपस्थित थिए । सनवे इन्टरनेसनल बिजनेस स्कूलका एकेडेमिक निर्देशक प्रमोद पौडेलले आफ्नो  स्नातकहरूको लागि सफल जीवन बिताउने पाँच पक्षहरू दया, उद्देश्य, क्यारियर, समय र खुशीको आवश्यकताका बारेमा प्रकाश पारे ।

स्नातक कक्षाको प्रतिनिधित्व गर्दै सनवे कलेजलाई आफ्नो शैक्षिक यात्रा भरिका सबै अनुभव, अवसर र समर्थनका लागि उपमा शाक्यले धन्यवाद दिइन्। सनवे कलेजका अध्यक्ष विज्ञान श्रेष्ठले स्नातकहरुलाई बधाई दिएर दीक्षान्त समारोहको समापन गरेका थिए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.