केन्द्रीय संस्करण

उपनिर्वाचन २०७६: डोटीमा घरदैलोमा व्यस्त छन् उम्मेदवार

person explore access_timeमंसिर २, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

डोटी– आदर्श गाउँपालिका–२ मा वडाध्यक्ष पदको उपनिर्वाचनका लागि यतिबेला चुनावी सारगर्मी बढेको छ । आफ्ना उम्मेदवारका लागि राजनीतिक दलका नेता भोट माग्न गाउँ पसेका छन् । 

मङ्सिर १४ गते हुने वडाध्यक्षको निर्वाचनका लागि गत कात्तिक २७ गते मनोनयत दर्ता गराएका सबै उम्मेदवार यतिबेला मतदाता रिझाउन घरदैलो अभियानमा जुटेका छन् । उनीहरु खानेपानी, शिक्षा, स्वास्थ्य र सडकका लागि विषेश पहल गर्ने भन्दै स्थानीयवासीलाई रिझाउन थालेको बाझककानीका मकर खड्काले बताए । उनले भने, ‘पार्टीभन्दा पनि वडाको विकास गर्नेलाई भोट हाल्छौँ ।’

वडाध्यक्षमा भूमिसिहं खड्काले स्वतन्त्र उम्मेदवारी दिनुभएको छ । नेपाली काङ्ग्रेसबाट महादेव साउद, नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) बाट रामबहादुर बोहरा र राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीबाट काशिराम ओझाले उम्मेदवारी दर्ता गराएका छन् । निर्वाचनमा नेकपा र काङ्ग्रेस उम्मेदवारबीच मुख्य प्रतिस्पर्धा हुने देखिन्छ ।

आ–आफ्ना उम्मेदवारका पक्षमा मतदान गर्न नेकपा र काङ्ग्रेसका केन्द्रीय, प्रदेश, जिल्ला र स्थानीय तहका नेता भोट माग्न ब्यस्त छन् । ‘किसानका खेतबारीमै पुगेर भोट माग्न थालेका छन्’, स्थानीयवासी टेकबहादुर खड्काले भने । उक्त वडामा दुई हजार ५०० मतादाता छन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.