केन्द्रीय संस्करण

राष्ट्रिय हितका लागि सबै राजनीतिक दल एक ठाउँमा आउनुपर्छ: केसी

person explore access_timeकात्तिक २६, २०७६ chat_bubble_outline0

बुटवल– राष्ट्रिय जनमोर्चाका अध्यक्ष चित्रबहादुर केसीले राष्ट्रिय हितका लागि सबै राजनीतिक दल एक ठाउँमा उभिनुपर्ने बताएका छन् ।प्रगतिशील पत्रकार संघ नेपाल रुपन्देहीले मंगलबार भैरहवामा आयोजना गरेको पत्रकार भेटघाटमा बोल्दै अध्यक्ष केसीले सो कुरा बताएका हुन् । 

अध्यक्ष केसीले भारतले नेपाली जमिन समेटेर आफ्नो नक्सा सार्वजनिक गरेपछि त्यसविरुद्ध नेपालका राजनीतिक दल एक ठाउँमा आउनु अत्यन्तै राम्रो पक्ष भएको बताए । अब जनता सचेत भइसकेकाले राष्ट्रिय हितविपरित जाने जोसुकै दललाई जनताले लोप्पा खुवाउने समेत उनले बताए । पूर्व उपप्रधानमन्त्री समेत रहेका केसीले भारतले हड्पेको नेपाली भूमि फिर्ता गर्नुपर्ने अहिले उत्तम समय भएको समेत बताए ।

कालापानी र लिम्पियाधुरा नेपाली भूमि भएको बताउँदै उनले सुस्ता र मिचिएका अन्य भूभाग पनि फर्काउन पहल गर्नुपर्नेमा जोड दिए । उनले सरकारले जनअपेक्षाअनुसारको काम गर्न नसकेको आरोप समेत लगाए । 

अर्को प्रसंगमा अध्यक्ष केसीले वर्तमान सरकारलाई ढाल्नुपर्छ भन्ने पक्षमा आफ्नो पार्टी नरहेको समेत बताए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.