केन्द्रीय संस्करण

साग महिला फुटबल टोलीको घोषणा

person explore access_timeकात्तिक २३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) ले १३ औं दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) का लागि नेपाली महिला फुटबल टोलीको घोषणा गरेको छ । टोलीका प्रमुख प्रशिक्षक हरि खड्काले शनिबार २० सदस्यीय अन्तिम टोलीको घोषणा गरेका छन् ।

महिला टोली सागका लागि लामो समयदेखि तयारीमा रहेको थियो । प्रशिक्षणमा रहेका ३० खेलाडीबाट अन्तिम टोली तयार पारेको प्रशिक्षक खड्काले बताए । महिला टोलीले पोखरामा अभ्यास गर्दै आएको थियो । खेलाडीको प्रदर्शनका आधारमा टोलीमा समावेश गरिएको पनि बताए । सागमा महिला फुटबल पोखरामै हँदैछ ।

नेपाल महिला सागको अघिल्ला तीन संस्करणकै उपविजेता टोली हो । तीनवटै संस्करणको फाइनलमा नेपाल भारतसँगै पराजित बन्दै आएको छ । यसपटक नेपालले स्वर्ण जित्ने लक्ष्यका साथ तयारी गरेको प्रशिक्ष खड्काले दावी गरेका छन् ।

नेपाली टोली

गोलरक्षक – अन्जली तुम्बापो सुब्बा, अन्जना रानामगर र उषा नाथ

रक्षक – गिता राना, पुमना जर्घामगर, आरती जैसी, हिराकुमारी भुजेल, कविता धिमाल, मनमाया लिम्बु र पुजा राना

मिडफिल्डर – रेणुका नगरकोटी, दीपा राई, सरु लिम्बु, इन्दिरा राई, अनिता बस्नेत, मन्जली योन्जन रविमला चौधरी

स्ट्राईकर– सवित्रा भण्डारी, निरु थापा र अनिता केसी ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.