केन्द्रीय संस्करण

सरकारको इँजार फुस्क्यो है : बाबुराम भट्टराई

person explore access_timeकात्तिक २०, २०७६ chat_bubble_outline2
file photo

काठमाडौं । नेपाल समाजवादी पार्टी, संघीय परिषदका अध्यक्ष डा.बाबुराम भट्टराईले सरकार कालापानीको विषयमा बोल्न डराएको आरोप लगाएका छ । भारतले आफ्नो नयाँ नक्सामा नेपालका कालापानी, लिम्पियाधुरा र लिपुलेकलाई गाभेर नक्सा सार्वजनिक गरेको खबर बाहिर आएपछि परराष्ट मन्त्रालयले जारी गरेको विज्ञप्तिको आलोचना गर्दै भट्टराईले त्यस्तो आरोप लगाएका हुन् ।

बुधबार साँझ सामाजिक सञ्जाल ट्वीटरमार्फत डा.भट्टराईले चरम ‘राष्ट्रवादको डंका पिट्ने सरकारले हेलचेक्रयाइपूर्ण ढंगले विज्ञप्ति जारी गरेको आरोप लगाएका छन् । उनले भनेका छन्, ‘चरम‘राष्ट्रवाद’को डंका पिटेर२ ३पड्काउने सरकारको तर्फबाट परराष्ट्र  मन्त्रालयको प्याडमा जारी गरिएको विज्ञप्तिमा भर्खर कलम समात्न जानेको शिशुले झैं कसले कोरेको होला ? के त्यो हस्ताक्षर हो ? हात(वा आँत ?) किन काँपेको होला ?’

भट्टराईले सरकारले कालापानी क्षेत्र मात्र भनेर गोलमाटोल विज्ञप्ति जारी गरेको आरोप लगाएका छन् । उनले भनेका छन्, ‘अनि ‘कालापानी क्षेत्र’ भनेको कति र कहाँसम्म हो ? इँजार फुस्क्यो है !’

कमेन्ट

  1. Nov. 7, 2019, 12:05 p.m. Bibek Basnet
    सरकारको हैन सत्तापक्ष प्रतिपक्षी पि यच डि ...... पञ्चायत काल मा खोसेको काङ्रेस ले आफ्नो नक्सा मा हटाएको सरकारी दस्ताबेज मा हटाउदै लगिएको नक्सा यो सरकार ले नेपाल को नक्सा मा भुल सुधार गरिदिएको हो । पहल कुट्नितिक कदम चालेर समाधान निकाल्दै छ । पन्चायेत् र काङ्रेस पालामा सत्ता सँग साटिएको क्षेत्र हो यो । कट्टु खुस्किसकिएर देखिसक्यो काङ्रेस को । सरकार को इजार खुस्केको हैन । समाधान मा एकजुट हुनु त छैन । जे मुद्दा आए नि सरकार माथि आक्रमण ? लडाईं पर्‍यो भने पनि यो मुनी को मुनी बसेको ले पारी गएर " नेपाली लाई अझै ठोक भोट् नदिएर झार पात लाई मेरो पक्ष मा भोट् दिन लाउनु परेको थियो" भन्छ होला ।
  2.  0 Reply
  3. Nov. 7, 2019, 9:36 a.m. Dadhiram Nepal
    काठमान्डौमा जाडो छ भित्र टाउजर कट्टु लाएको होला नि ।
  4.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...