केन्द्रीय संस्करण

भव्य किनमेल मेला इलेभेन.इलेभेन दराजमा

person explore access_timeकात्तिक १९, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । वृहत किनमेल मेला इलेभेन.इलेभेन नजिकिएको छ । चर्चित अनलाइन बजार दराज डट्कमले प्रत्येक वर्ष नोभेम्बर ११ अर्थात् इलेभेन.इलेभेनलाई ठूलो मेलाको रुपमा क्याम्पिङ्ग गर्दै आएको छ । यसवर्ष पनि नोभेम्बर ११ को अवसर पारेर कम्पनीले बृहत किनमेल मेला आयोजना गर्न लागेको हो । 

यस वर्षको इलेभेन.इलेभेन नेपालमा कार्तिक २५ गते परेको छ । मंगलबार राजधानीमा पत्रकार सम्मेलन गर्दै दराजले यसवर्ष भव्य रुपमा दराज इलेभेन.इलेभेन क्याम्पिङ्ग गर्न लागेको जनाएको छ ।  दराज इलेभेन.इलेभेन क्याम्पेनिङ्गमा ग्राहकले सपिङ्गमा भारी छुट सहित आकर्षक गिफ्ट ह्याम्पर प्राप्त गर्ने कम्पनीले जनाएको छ ।

यस योजना अन्तरगत दराज अनलाइन सपिङ्ग गर्ने ग्राहकले न्यूनतम १५ प्रतिशतदेखि अधिकतम ८० प्रतिशतसम्म छुट पाउने कम्पनीले जनाएको छ । साथै सामान खरिदमा कम्पनीले आकर्षक गिफ्ट ह्याम्परका रुपमा नगद भौचर सहित लक्की ड्र कुपन समेत प्रदान गर्ने बताएको छ । 

यस योजना अन्तरगत ग्राहकले मेगा पुरस्कारमा यामाहा स्कुटर समेत जित्न सक्ने छन् । अलिबाबा ग्रुप अन्तरगतको अन्तर्राष्ट्रिय अनलाईन सपिङ्ग बजार दराजले यस क्याम्पेनिङ्गका लागि सम्पूर्ण तयारी पुरा गरिसकेको बताएको छ । 

अनलाइन सपिङ्गका लगि दराजमा डेढ लाख आइटम समान राखिएको र सहज डेलिभरीका लागि आवश्यक क्षेत्र विस्तार र डेलिभरी स्टाफ समेत थपेको कार्यक्रममार्फत जानकारी दिएको छ । कम्पनीले इलेभेन.इलेभेन क्याम्पेनिङ्गकै लागि भनेर ४ हजार डेलिभरी स्टाफ थपेको छ भने सहज माग र वितरणका लागि सोही संख्यामा कामदार थपेको कम्पनीले जनाएको छ । 

दराज इलेभेन.इलेभेन मेलाको अवसरमा तीन लाख ५० हजार ग्राहकरुले उपयुक्त अवसरको फाइदा उठाउने कम्पनीले जनाएको छ  भने यसै समयमा कम्पनीले ५ सय माथि भोलुममा सामानको बिक्री गर्ने जनाएको छ । 
सामान खरिदमा नगद भूक्तानीका लागि कम्पनीले ग्राहकको सुविधाका लागि चारवटा बैंक पार्टनरसँग साझेदारी गरेको छ ।

 नविल बैंक, नेपाल इन्भेष्मेन्ट बैंक, मेगा बैंक र सानिमा बैंकका डेविट क्रेडिट कार्डमार्फत ग्राहकहरुले सजिलै भूक्तानी गर्न सक्नेछन् । दराज डट्कम अलिबाबा ग्रुप अन्तर्गतको जर्मन रकेट इन्टरनेट कम्पनी हो । यसको प्रधान कार्यालय पाकिस्तानको कराँचीमा रहेको छ भने यसको मुख्य बजार दक्षिण एसियाली देशहरु नेपाल लगायत पाकिस्तान, म्यानमार, बंगलादेश र श्रीलङ्का हुन् ।  
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.