केन्द्रीय संस्करण

नकारात्मक टिप्पणीका बाबजुद अक्षय कुमारका यी फिल्मले करोडौं कमाए

person explore access_timeकात्तिक १४, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: hindustantimes.com

बलिउड नायक अक्षय कुमार वर्कफ्रन्टमा सुपर एक्टिभ अभिनेताको रुपमा चिनिन्छन् । एकै वर्षमा थुप्रै फिल्ममा अभिनय गर्ने केही सिमित अभिनेतामा उनी पनि पर्छन् । फिल्म हाउसफूल ४ मा अक्षय कुमारले ह्यारी र बालाको भूमिका निभाएका छन् । फिल्मले समीक्षकबाट राम्रो प्रतिक्रिया पाएको छैन तर पनि यसले बक्स अफिसमा राम्र्रै कमाई गरिरहेको छ । यसलाई अक्षयको जादु भन्ने कि निर्माताको रणनीति, फिल्म आफ्नो लागत उठाउन सफल भइरहेको देख्न सकिन्छ ।

के भन्छ आँकडा ?

हाउसफुल ४ ले पहिलो दिन १९ करोड ८ लाख भारुको व्यापार गर्यो र आइतबार १८ करोड ८१ लाख भारु कमायो । सुरुवाती चार दिनको व्यापारको कुरा गर्ने हो भने यसले ८७ करोड ७८ लाख भारुको व्यापार गरेको थियो ।

तीस मार खानः

यद्यपि, हाउसफूल ४ अक्षय कुमारको यो पहिलो फिल्म होइन जसले खराब रिभ्यु पाउँदा पनि राम्रो व्यापार गर्ने । यसअघि पनि अक्षय कुमारको यस्ता केही फिल्म छन् । सन् २०१० मा रिलिज भएको अक्षय कुमारको फिल्म ‘तीस मार खान’ बन्न २८ करोड भारु लागेको थियो तर यसले बक्स अफिसमा करिब ६० करोडको व्यापार गरेको थियो ।

सिंग इज ब्लिंगः

यसबाहेक प्रभु देवा निर्देशित फिल्म सिंग इज ब्लिंगको कुरा गर्ने हो भने यो फिल्म सन् २०१५ मा रिलिज भएको थियो । यो फिल्म पनि समीक्षकको राम्रो रिभ्यु पाउन असफल रहेको थियो । यो फिल्मको माउथ पब्लिसिटि पनि राम्रो थिएन । तर यति हुँदा हुँदै पनि ४१ करोड भारुमा बनेको यो फिल्मले करिब ११६ करोड भारुको व्यापार गरेको थियो ।

राउडी राठौरः

अक्षय कुमारको यो फिल्म साउथ इन्डियन फिल्मको हिन्दी रिमेक थियो । ४५ करोड भारुको बजेटमा बनेको यो फिल्म सन् २०१२ मा रिलिज भएको थियो । फिल्मले त्यतिबेला बक्स अफिसमा करिब १३३ करोड भारुको व्यापार गरेको थियो । यो फिल्मले पनि समीक्षकको खासै राम्रो प्रतिक्रिया पाएको थिएन ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.