केन्द्रीय संस्करण

शाहरुखले आफ्नो छोराले फिल्ममा अभिनय गर्न नसक्ने बताउँदै भने, ‘उसमा त्यो कुरा नै छैन’

person explore access_timeकात्तिक ९, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: indiatvnews.com

बलिउडका किंग खानको रुपमा परिचित शाहरुख खानले आफ्नो छोरा अभिनयका लागि ठिक नभएको बताएका छन् । उनले यसको कारण थुप्रै पटक बताइसकेका पनि छन् ।

शााहरुखले थुप्रै पटक उनका छोरा अभिनयमा नभई फिल्म निर्माणमा रुची राख्ने बताइसकेका छन् । आर्यन यतिबेला अमेरिकामा फिल्म निर्माणको पढाई पनि गरिरहेका छन् । केही दिन अघि एक कार्यक्रममा कुरा गर्दै शाहरुख खानले आर्यनको अभिनयबारे कुरा गरेका छन् । उनले आर्यनले अभिनय नगर्ने कारण पनि बताएका छन् ।

शाहरुखले भने, ‘मेरो छोरा अभिनय गर्न चाहँदैन र मलाई लाग्छ कि उसले अभिनय गर्न नै सक्दैन । भारतमा यस्तै संस्कृति छ, फिल्मस्टारका छोरा फिल्मस्टार नै बन्छ भनिन्छ । ऊ राम्रो देखिन्छ, अग्लो छ, ठिक छ । तर उसमा त्यो कुरा नै छैन जुन अभिनयका लागि चाहिन्छ र उसलाई पनि यो कुरा राम्रोसँग थाहा छ । ऊ एक राम्रो लेखक हो ।’

उनले भनेका छन्, ‘आफ्नो तुलना सधैं बुवासँग हुने भएकोले आफू अभिनय गर्न नचाहेको आर्यनले मलाई बताएको थियो । उसले राम्रो गरेको खण्डमा मानिसहरुले ‘ऊ त शाहरुखको छोरा हो, यो त उसको जिनमा छ’ भन्छन् । यदि उसले राम्रो गर्न सकेन भने मानिसहरुले ‘हेर, बुवाले के गर्यो र उसले के गरिरहेको छ’ भन्छन् ।’ शाहरुखले आर्यनको यी कुरालाई निकै इमान्दार र प्राक्टिकल बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.