केन्द्रीय संस्करण

रोजगारीको प्रलोभन देखाएर युवतीहरुलाई यौन धन्दामा लगाउने युवक पक्राउ

personaccess_timeOct 21, 2019 chat_bubble_outline0

काठमाडौं । राजधानीमा रोजगारीको प्रलोभन दिएर युवतीहरुलाई यौनसम्पर्कका लागि बाध्य पार्ने युवकलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

 विभिन्न होटलमा लगेर युवतीहरुलाई स्वदेशी तथा विदेशी पुरुषसँग यौनसम्पर्क गर्न लगाएको आरोपमा प्रहरीले सर्लाहीको भक्तिपुर गाविस–१ स्थायी घर भई हाल काठमाडौं, डल्लु बस्ने ३१ वर्षीय टंकबहादुर माझीलाई पक्राउ गरेको हो ।

महानगरीय प्रहरी परिसरका प्रवक्ता एवं प्रहरी नायव उपरीक्षक होविन्द्र बोगटीका अनुसार ठमेल आसपासका होटलमा लगेर माझीले राजधानी बाहिरबाट आएका युवतीलाई काममा लगाइदिन्छु भन्दै यौनसम्पर्कमा बाध्य पार्ने गरेको पाइएको छ ।

बोगटीका अनुसार दरबारमार्गबाट खटिएको प्रहरी टोलीले आइतबार बिहान नागपोखरीमा शंकास्पद अवस्थामा आएको ट्याक्सी रोकेर सोधपुछ गर्दा तीन युवती ठमेल क्षेत्रका होटलमा परपुरुषसँग यौनसम्पर्कपछि डेरातर्फ जाँदै गरेको तथ्य खुलेको थियो । उनीहरुका साथबाट परिवार नियोजनका अस्थायी साधनसमेत बरामद भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

उनीहरुकै बयानका आधारमा प्रहरीले माझीलाई पक्राउ गरेको हो । माझीले ती युवतीलाई यौनसम्पर्कमा लगाएबापत पुरुषहरुसँग मोटो रकम असुल्ने गरेको प्रहरीको भनाइ छ ।

पक्राउ परेका माझीलाई जिल्ला अदालतमा पेश गरी अनुसन्धानका लागि म्याद थप गरिएको प्रहरीको भनाइ छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...