केन्द्रीय संस्करण

कमल हसनको फिल्म ‘इन्डियन–टु’ को एक्सन सीनलाई मात्रै ४० करोड बजेट

person explore access_timeकात्तिक ४, २०७६ chat_bubble_outline0
Image Credit: Twitter

कमल हसनको फिल्म इन्डियन टुको दुईवटा सुटिङ शेड्युल पुरा भइसकेका छन् । सन् १९९६ मा रिलिज भएको फिल्म इन्डियनको यो सिक्वललाई निकै भव्य तरिकाले बनाइँदैछ । यसको अर्को शेड्युल मध्यप्रदेशको भोपालमा सुटिङ गरिनेछ । यो एक्सन सिक्वेन्सका लागि करिब ४० करोडको बजेट छुट्याइएको छ ।

पिटर हेनले गर्नेछन् एक्सन कोरियोग्राफरः

इन्डियन टुको यो विशेष एक्सन सिक्वेन्सलाई पिटर हेनले कोरियोग्राफ गर्ने भएका छन् । इन्डिया टुडेको खबर अनुसार यो सीनलाई करिब दुई हजार जुनियर आर्टिस्टसहित सुटिङ गरिनेछ । यो विशेष एक्सन सीनमा कमल ९० वर्षे वृद्धको भूमिकामा देखिनेछन् ।

फिल्ममा कमलबाहेक काजल अग्रवाल पनि देखिनेछिन् । काजल यो फिल्ममा एक्सन गरिरहेको देखिनेछिन् । यसका लागि काजल इन्डियन मार्शल आर्ट कलारिपयट्टूको तालिम लिइरहेकी छिन् । फिल्ममा रकुल प्रित सिंह पनि महत्वपूर्ण भूमिका देखिनेछ ।

सन् २०२१ मा हुनेछ रिलिजः

सन् १९९६ मा रिलिज भएको फिल्म इन्डियनमा कमल हसनले बुवा र छोराको दोहोरो भूमिका निभाएका छन् । यो एक यस्ता व्यक्तिको कहानी थियो जसले सिस्टममा फैलिएको भ्रष्टाचारलाई सार्वजनिक गर्छन् । प्रिया भवानी शंकर, सिद्धार्थ पनि देखिनेछन् । फिल्म सन् २०२१ को अप्रिल १४ मा रिलिज हुने तयारीमा छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.