केन्द्रीय संस्करण

विद्यालय परिसरबाट पेस्तोल बरामद

person explore access_timeकात्तिक १, २०७६ chat_bubble_outline0
सांकेतिक तस्बिर

बारा । प्रहरीले बाराको करैयामाई गाउँपालिका–१ स्थित जनसामुदायिक मावि परिसरबाट पेस्तोल बरामद गरेको छ ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता एवम् प्रहरी नायव उपरीक्षक रञ्जितसिंह राठौरका अनुसार विशेष सुराकीको आधारमा शुक्रबार जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट खटिएको प्रहरी टोलीले बेवारिसे अवस्थामा पेस्तोल बरामद गरेको हो ।

विद्यालय परिसरको उत्तरपश्चिम कुनामा रहेको सेफ्टी ट्यांकी नजिक कालो प्लास्टिकमा बेरेर ढुंगामुनी लुकाएको अवस्थामा १० इञ्च लामो घरेलु नलकटुवा पेस्तोल बरामद भएको राठौरले जानकारी दिए । उक्त हतियार कसको हो भन्नेबारे अनुसन्धान भइरहेको उनले बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.