केन्द्रीय संस्करण

नेपालको विकासमा चीन र भारतको दह्रो साथ छ: महासचिव पौडेल

person explore access_timeअसोज ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

बुटवल– नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)का महासचिव विष्णु पौडेलले नेपालको विकासमा चीन र भारतको दह्रो साथ र समर्थन रहेको बताएका छन् । रुपन्देही उद्योग संघको ४१ औं साधारणसभा तथा २१ औं  अधिवेशनको उद्घाटन समारोहलाई सम्बोधन गर्दै महासचिव पौडेलले सो कुरा बताएका हुन् । 

महासचिव पौडेलले नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध राम्रो भएको उल्लेख गर्दै चीनसँगको सम्बन्धलाई सरकारले गुणात्मक रुपमा अगाडि बढाएको दाबी गरे ।  महासचिव पौडेलले कालीगण्डकी तिनाउ डाइभर्सन परियोजना डिपिआर निर्माणको काम भैरहेको बताए । महासचिव पौडेलले प्रदेश प्रदेशबीच हुने विवाद तथा समस्या समाधान गर्नुपर्नेमा समेत जोड दिए । पौडेलले यो परियोजना सबैको हितमा हुने बताउँदै विवादमा मुछ्न नहुने बताए । 

महासचिव पौडेलले विकासको लागि बजेट विनियोजन गरेर मात्र नहुने उल्लेख गर्दै विकास निर्माणका काममा ध्यान दिनुपर्नेमा जोड दिए । उनले बुटवलका १९ वटै वडामा शुद्व खानेपानी पुर्याउनुपर्ने र त्यसका लागि आबश्यक पर्ने बजेट आफुले प्रबन्ध गर्ने प्रतिबदता समेत जनाए ।  बुटवल– पाल्पाको सिद्वाबाबा सडकमा सुरुङमार्गका लागि सरकारले बजेटको व्यवस्था गरेको उल्लेख गर्दै उनले भने, ‘यो आर्थिक बर्षमा सुरुङ मार्गको काम सुरु हुन्छ ।’ 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...