केन्द्रीय संस्करण

नेकपाको चियापानमा जे देखियो (फोटोफिचर)

person explore access_timeअसोज २९, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – सत्तारुढ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) ले बडादसैं, तिहार, नेपाल संवत्, छठलगायत पर्वका अवसरमा बुधबार शुभकामना आदानप्रदान तथा चियापान कार्यक्रम गरेको छ । चियापान कार्यक्रम काठमाडौंको भृकुटीमण्डपमा गरिएको थियो । भृकुटीमण्डपको संरक्षित पार्कको दक्षिणपट्टी दुईवटा मञ्च खडा गरिएको थियो ।  

शुभकामना मन्तब्य राखेपछि अध्यक्षद्धयले केहीबेर नेतारकार्यक्रतासँग हात मिलाएर शुभकामना आदनप्रदान गरे । नेकपाका शीर्ष नेताहरुले स्वागत गरिरहेका थिए । बुधबार दिउँसो १२ बजेदेखि सुरू भएको चियापान अपरान्हसम्म चलेको थियो। 

चियापानमा नेपाली काँग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवा, वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल, समाजवादी पार्टी नेपालका अध्यक्ष उपेन्द्र यादव, राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष कमल थापाल, काँग्रेस नेताहरु रामशरण महत र अर्जुननरसिंह केसीलगायत उपस्थित थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.