केन्द्रीय संस्करण

१४ वर्षको संघर्षपछि देव आनन्दका भतिजोले पाए पहिलो ब्रेक, दैनिक परिश्रमिक १८ हजार

person explore access_timeअसोज २८, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: missmalini.com

बलिउडमा लगातार भाइ–भतिजावाद फैलाएको आरोप लागिरहन्छ  । स्टार किडले कति सजिलै काम पाउँछन् भनेर मानिसहरुले प्रश्न उठाइरहन्छन् । तर वास्तवमा पूर्ण रुपमा यस्तो छैन । आफ्नो जमानाका चर्चित निर्देशक विजय आनन्दका छोरा र दिवंगत सुपरस्टार देव आनन्दका भतिजा वैभव आनन्दले १४ वर्ष संघर्ष गरेपछि पहिलो ब्रेक पाएका छन् ।

उनी एकता कपुरको वेब शो ‘द भर्डिक्टः नानावटी भर्सेस स्टेट’ मा देखिँदैछन् जसको स्ट्रिमिङ सेप्टेम्बर ३० मा अल्ट बालाजीमा सुरु भइसकेको छ । यो वेब शोका लागि वैभवले पारिश्रमिकको रुपमा प्रतिदिन १८ हजार भारु पाए ।

सय बढी फिल्मका लागि अडिसन दिएः

१४ वर्षसम्म वैभवले सय बढी फिल्मका लागि अडिसन दिए । रवि चोपडा र सुरज बडजात्याका लागि असिस्टेन्ट डायरेक्टरको रुपमा पनि काम गरे । केही थ्रिलर फिल्मका कहानी पनि लेखे जसलाई उनी निर्देशन गर्न चाहन्थे । तर फाइनेन्सर्सले उनलाई विश्वास गरेनन् । यद्यपि, राम्रो कुरा के हो भने वर्षौंसम्म रिजेक्सन झेलेका वैभवले आफूभित्र कुनै पनि नकारात्मक धारणा विकास हुन नदिएको भारतीय मिडियासँगको कुराकानीमा बताएका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.