केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

शृङ्गार जोगाउनै सकस : सुरक्षाका लागि प्रहरी परिचालन (फोटोफिचर)

person explore access_timeअसोज २४, २०७६ chat_bubble_outline1

काठमाडौँ । चिनियाँ राष्ट्रपति सी जिनपिङ शनिबार दुई दिने राजकीय भ्रमणका लागि नेपाल आउँदैछन् । २३ वर्षपछि हुन लागेको चिनियाँ राष्ट्रपतिको नेपाल भ्रमणमा स्वागतका लागि राजधानीलाई अस्थायीरुपमा भए पनि झकिझकाउ बनाइएको छ ।

विभिन्न स्थानमा स्वागतद्वारदेखि फूलहरु रोपिएका छन् । त्यस्तै, फ्लेक्स र पोस्टरले राजधानीको कुरुपतालाई ढाक्ने प्रयास गरिएको छ । तर, यतिबेला सरकारलाई त्यही अस्थायी शृङ्गारलाई जोगाउन पनि हम्मेहम्मे परेको छ ।

सडक हिँड्ने बटुवादेखि राती रक्सीको मातमा हिँड्ने जड्याँहाले फूल मास्नेदेखि पोस्टर च्यात्नेसम्मका हर्कत गरेका छन् । प्रहरीले यसक्रममा दुई जनालाई पक्राउ पनि गरेको छ । अहिले शृङ्गारलाई जोगाउन ठाउँ–ठाउँमा प्रहरी नै परिचालन गरेको छ ।

राष्ट्रपति सी नेपाल आउने भएपछि राजधानीको सुरक्षा व्यवस्था कडा पारिएको छ ।

हेर्नुहोस् तस्विरः

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. Oct. 11, 2019, 5:55 p.m. Raman Chettri
    नेपाल को पत्र पत्रिका र नेता हरु को कामै छैन / कहिले " M " त कहिले " C " आउने भनेर सारा काम छाडेर यिनै को पछि लाग्छन ! नकचराहरु अन्तरास्ट्रिय रुपमा देसको बेइज्जत गरिसके ! न त "M " ले केहि गर्छ न त " C " ले ! गर्ने नेपाली ले नै हो नेपाल को विकास ! काठमाडौँ मा अहिले सिंगार पटार गरेको देख्दा " हागाई कम पाद भारी " जस्तो लाग्यो यो कम्युनिष्ट सरकार को ! बिन्ति छ चिनिया हरुसंग केहि नमाग हामी नेपाली हरु भिकारी होयिनम !
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.