केन्द्रीय संस्करण

दुर्घटनामा परी एकको मृत्यु

person explore access_timeअसोज २३, २०७६ chat_bubble_outline0

 नवलपरासी ।  नवलपरासीको कावासोती वडा नम्वर १६ डण्डामा सडक दुर्घटनामा परि नवलपरासी साविक जुमुुनिया गाविस वडा नम्वर ४ का  २५ बर्षीय बलिराम  सुनारको मृत्यु भएको छ ।

    गएराति करिव साढे १० बजेको समयमा  काठमाडौबाट  पश्चिमका लागि छुटेकोे  ना ७ ख ५८१५ नम्वरको   बस र नवलपरासीको गोपीगञ्जबाट  केरा लिएर नारायणगढ तर्फ आउँदै गरेको लु २  च ६०७० नम्वरको बलेरो जिप  एक आपसमा ठोक्कीदा  गएराती  सवा एक बजेको समयमा सुनारको मृत्यु भएको ट्राफिक  प्रहरी प्रेम श्रेष्ठले जानकारी दिए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.