केन्द्रीय संस्करण

एनआरएनए युरोप उपसंयोजकमा मुक्तबहादुर गुरुङको उम्मेदवारी

person explore access_timeअसोज ८, २०७६ chat_bubble_outline0

स्पेन । गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) को निर्वाचन नजिकिँदै जाँदै दाबेदारहरुले उम्मेदवारी घोषणा गर्ने क्रम धमाधम चलिरहेको छ । यसैक्रममा एनआरएनए युरोप क्षेत्रीय उपसंयोजक पदका लागि स्पेनका समाजसेवी तथा सामाजिक अभियान्ता मुक्त बहादुर गुरुङले पनि उम्मेदवारी घोषणा गरेका छन् ।

 एनआरएनए स्पेनको नेतृत्व सम्हालिसकेका गुरुङले स्पेनबासीको माग र चाहनाअनुरुप आफूले उम्मेदवारी दिने निर्णय लिएको बताए । 

एनआरएन आईसीसी (२०१७–०१९) सदस्य समेत रहेका उनी एनआरएनएको हरेक गतिविधिमा सहभागी हुँदै आएका छन् । 

स्पेनबासी नेपाली समुदायहरूको सार्वजनिक रूपमा भेला छलफल बैठक बस्ने स्थान नभएको अवस्थामा गुरुङले एनआरएनए स्पेन अध्यक्ष पदमा रहँदा आवश्यक प्रवन्ध मिलाएको बार्सिलोनामा लामो समयदेखि बस्दै आएका समाजसेवी  राज खनालले बताए । 

सन् २००७ देखि एनआरएनमा सक्रिय गुरुङको समेत स्पेनमा नेपाली दूतावास स्थापनामा महत्वपूर्ण योगदान रहेको बताइन्छ । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.