केन्द्रीय संस्करण

बंगलादेश सेमिफाइनलमा

person explore access_timeअसोज ६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – बंगलादेश तेस्रो संस्करणको साफ यू–१८ फुटबलको सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । शसस्त्र प्रहरी बलको हलचोक रंगशालामा सोमबार भएको खेलमा भारतसँग गोलरहित बराबरी खेल्दै बंगलादेश सेमिफाइनलमा पुगेको हो । प्रतिस्पर्धात्मक बनेको खेलमा दुवै टोलीले गोलको अवसर खेर फाल्दा खेल बराबरीमा सकिएको हो । 

बल पोजिसनमा भारतले पकड जमाएपनि गोल गर्न सकेन । यस बराबरीसँगै समूह ‘बी’ मा रहेको बंगलादेशले दुई खेलबाट चार अंक बनाएको छ । पहिलो खेलमा बंगलादेशले श्रीलंकालाई ३–० गोलले हराएको थियो ।

भारतको पनि सेमिफाइनलमा पुग्ने सम्भावना विजित छ । बराबरीसँगै भारतले एक अंक बनाएको छ । भारतले अब बुधबार श्रीलंकासँग खेल्नेछ । उक्त खेलपछि यस समूहको सेमिफाइनल समिकरण पूरा हुनेछ । मंगलबार अर्को समूहको भुटान र माल्दिभ्सबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.