केन्द्रीय संस्करण

पीएसजीसँग रियलको लज्जास्पद हार, बायर्नले जित्दा टोट्टनहाम बराबरीमा रोकियो

person explore access_timeअसोज २, २०७६ chat_bubble_outline0

च्याम्पियन्स लिग फुटबलको दावेदार स्पेनिस क्लब रियाल म्याड्रिडले फ्रेन्च लिग वान च्याम्पियन पेरिस सेन्ट जर्मन (पीएसजी) सँग लज्जास्पद हार खेपेको छ । पीएसजीको मैदानमा बुधबार राति भएको खेलमा रियल ३–० गोलले पराजित भयो । पीएसजीको जितमा एन्जल डि मारियाले दुई तथा थोमस एक गोल गरे । रियालका ग्यारेथ बेलको गोललाई भिएआरको सहायतामा मान्यता नदिएपछि रियल दबाबमा परेको थियो ।

पीएसजीले १४औं मिनेटमा एन्जल डि मारियाको गोलबाट अग्रता लिएको थियो । त्यसपछि ३३औं मिनेटमा मारियाले गोल गर्दै घरेलु टोलीको अग्रता दोब्बर बनाए । थोमले इन्जरी समयमा गोलगर्दै पीएसजीलाई फराकिलो जित दिलाए । रियलले खेलभर चारवटा उत्कृष्ट अवसर गुमाएको थियो । पीएसजी स्टार खेलाडी नेयमार र केलियन एमबाप्पेविनै उत्रिएको थियो । रियलका मार्सेलो, इस्को, लुका मोड्रिच, मार्काे असेन्सो र फेडे भालभेर्डे घाइते छन् । यीनै स्टार खेलाडी घाइते भएका कारण दबाबमा परेको हो ।

जितसँगै समूह ‘ए’ मा रहेको पीएसजीले तीन अंक बनाएको छ । अंकविहिन रियल तालिकाको अन्तिममा छ । यही समूहको अर्को खेलमा गालाटासारे र क्लब बर्गले गोलरहित बराबरी खेल्दै एक एक अंक बाँडेका छ ।

यसैगरी समूह ‘बी’ को खेलमा जर्मन च्याम्पियन बायर्न म्युनिखले सर्वियन क्लब रेडस्टार बेलग्रेडलाई ३–० गोलले हराएको छ । घरेलु मैदानमा बायर्नलाई जिताउन किङ्सले कोम्यानले ३४औं मिनेटमा हेड गोल गर्दै खाता खोले । रोबर्ट लेवान्डोस्कीले ८०औ मिनेटमा गोलगर्दै बायर्नको अग्रता दोब्बर बनाए । ९०औं मिनेटमा थोमस मुलरले गोल गर्दै बायर्नलाई फराकिलो जित दिलाए ।

समूह ‘बी’ कै अर्को खेलमा इङ्लिस क्लब टोट्टनहाम र ग्रीस क्लब ओलम्पियाकोसले २–२ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका छन् । ग्रीसमा खेलिएको खेलमा टोट्टनहाम सुरुवातमा दुई गोलको अग्रता लिएरपनि बराबरीमा रोकिएको थियो । टोट्टनहामका लागि २६औं मिनेटमा ह्यारी केनले पेनाल्टी गोलमार्फत खाता खोले । ३०औं मिनेटमा लुकास मौउराले गोल गर्दै टोट्टनहामको अग्रता दोब्बर बनाए । 

त्यसपछि ४४औं मिनेटमा ड्यानियल पोडेन्सले गोल गर्दै ओलम्पियाकोसलाई खेलमा फर्काएने प्रयास गरे । ५४औं मिनेटमा म्याथ्यु भालवुयनाले पेनाल्टीमा बराबरी गोल फर्काएका थिए । त्यसपछि दुवै टोलीबाट गप गोल नहुँदा खेल बराबरीमा सकिएको थियो । यस समूहमा पहिलो जित निकालेको बायर्नको तीन अंक छ । टोट्टनहाम र ओलम्पियाकोसले एक एक अंक बनाएका छन् । अंकबिहिन बेलग्रेड अन्तिममा छ ।

 

 
  
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.