केन्द्रीय संस्करण

साफ च्याम्पियनसिप बंगलादेशमा

person explore access_timeभदौ ३१, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं- दक्षिण एसियाको सवैभन्दा ठैलो फुटबल प्रतियोगिता साफ च्याम्पियनसिपको १३औं संस्करण फेरि बंगलादेशमा हुने भएको छ । यसअघि पाकिस्तानमा गरिने तय भएको च्याम्पियनसिप बंगलादेशमै आयोजना गरिन लागिएको हो । मलेसियामा सम्पन्न साफ कार्यसमितिको बैठकले साफ सन् २०२० को सेप्टेम्बरमा आयोजना गर्ने निर्णय गरेको हो ।

बंगलादेशमै भएको साफको अघिल्लो संस्करण भारतलाई हराउँदै माल्दिभ्सले जितेको थियो । साफ बैठकमा नेपालबाट साफका उपाध्यक्ष मणि कुँवर र अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) का महासचिव इन्द्रमान तुलाधरले गाग लिएका थिए । नेपालले अहिलेसम्म साफ च्याम्पियनसिप फुटबल जित्न सकेको छैन । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.