केन्द्रीय संस्करण

बराबरीमा रोकियो रोनाल्डोको युभेन्ट्स

person explore access_timeभदौ २९, २०७६ chat_bubble_outline0

साविक विजेता युभेन्ट्स इटालियन सिरिएमा बराबरीमा रोकिएको छ । शनिबार राति भएको खेलमा युभेन्ट्स फियोरेन्टिनासँग गोलरहित बराबरीमा रोकिएको हो । 

क्रिस्टीयानो रोनाल्डो लगायत स्टार खेलाडीलाई उतारे पनि युभेन्ट्सले गोल गर्न सकेन । खेलभर युभेन्ट्सलाई टक्कर दिएको फियोरेन्टिनाको प्रयास पनि असफल बनेको थियो । 

बराबरीसँगै तीन खेलबाट सात अंक बनाएको युभेन्ट्स तालिकाको दोस्रो स्थानमा छ । फियोरेन्टिनाको एक अंक छ । शीर्ष स्थानमा रहेको इन्टर मिलानको समान खेलबा नौ अंक पुगेको छ । शनिबार राति भएको खेलमा इन्टरले उडिनेसलाई १–० गोलले हराएको थियो । 

इन्टरको जितमा स्टेफानो सेन्सीले ४४औं मिनेटमा गोल गरेका थिए । पराजित उडिनेस तीन अंक सहित १४औं स्थानमा छ । अर्को खेलमा नापोलीले साम्पडोरियालाई २–० गोलले पराजित गरेको छ । जितसँगै ६ अंक बनाएको नापोली चौथो स्थानमा छ । अंकविहिन साम्पडोरिया तालिकाको अन्तिममा छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.