केन्द्रीय संस्करण

रोनाल्डोको कीर्तिमानीः एक्लैले गरे चार गोल

person explore access_timeभदौ २५, २०७६ chat_bubble_outline0

सुपर स्टार क्रिस्टियानो रोनाल्डो एक्लैले चार गोल गरेपछि पोर्चुगलले युरो कप छनोट खेलमा लिथुआनियालाई ५–१ गोलले हरायो । यससँगै ३४ बर्षीय रोनाल्डो युरो कप छनोटमा सर्वाधिक गोल गर्ने खेलाडी बनेका छन् ।

मंगलबार राति भएको खेलमा रोनाल्डोले लिथुआनियामाथि ह्याट्रिकसहित चार गोल गर्दै युरो छनोट खेलमा २५ गोलको कीर्तिमान पूरा गरे । उनले यसअघि आयरल्यान्डका रोबी किनको नाममा रहेको किर्तिमान तोडेका हुन् । रोबीले २३ गोल गरेका थिए । आफ्नो कीर्तिमान भंग भएपछि रोबीले सामाजिक सन्जाल इन्सटाग्राममा रोनाल्डोलाई बधाई दिएका छन् । उनले हरेक खालको कीर्तिमान रहेको पनि बताएका छन् ।

लिथुआनियाविरुद्ध रोनाल्डोले सातौं मिनेटमा पेनाल्टी गोलमार्फत खाता खोलेका थिए । त्यसपछि रोनाल्डोले ६२औं र ६५ औं मिनेटमा गोल गर्दै ह्याट्रिक पूरा गरे । ७६औं मिनेटमा रोनाल्डोले व्यक्तिगत चौथो गोल गरेका थिए । रोनाल्डो पोर्चुगलका सर्वाधिक गोलकर्ता पनि बनेका छन् । उनले एक सय ६० खेल खेल्दै ९३ गोल गरेका छन् ।

अर्को गोल विलियम कार्भाल्होले खेलको अन्तिममा गरेका थिए । लिथुआनियाका लागि भिटउटास एन्ड्रसिकेभिसियसले २८औं मिनेटमा गरेका थिए । जितसँगै समूह ‘बी’ मा रहेको पोर्चुगलले चार खेलबाट आठ अंक बनाएको छ । पोर्चुगल समूहको दोस्रो स्थानमा छ ।

शीर्ष स्थानमा रहेको युक्रेनको पाँच खेलबाट १३ अंक पुगेको छ । एक अंक बनाएको लिथुआनिया अन्तिमममा छ । यही समूहको अर्को खेलमा सर्वियाले लक्जम्बर्गलाई ३–१ गोलले हराएको छ । जितसँगै सात अंक बनाएको सर्विया तेस्रो स्थानमा छ । चार अंक बनाएको जक्जम्बर्ग चौथो स्थानमा छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.